Baza wiedzy

Dlaczego warto jeść zupy zimą?

Zbliżamy się do początku grudnia. Pierwsze chłodne dni już za nami.  W czasie zimowych miesięcy zupy to idealne rozwiązanie na rozgrzewający a jednocześnie sycący posiłek!

.

W #eatme znajduje się aż 13 różnych zup na sezon jesień/zima 2023! Wiemy, że nasi klienci cenią różnorodność, dlatego jak zawsze na jesieni, wprowadziliśmy NOWOŚCI, w tym również zupy. W tym roku postawiliśmy na totalną klasykę – Rosół z kurczakiem i makaronem. Sprawdzi się on idealnie nie tylko dla najmłodszych! Rozgrzewający tradycyjny rosół z marchewką i kurczakiem to jednak nie jedyna nowość na naszym stole #eatme

Pojawiła się również zupa, która zaspokoi apetyt naszych klientów na bardziej orientalne smaki. Zupa z ciecierzycą jest aromatyczną alternatywą dla tych, którzy cenią sobie nowoczesne smaki!

Dlaczego warto jeść zupy #eatme zimą?

Zupy są jednocześnie sycące i rozgrzewające Warto jednak pamiętać, że zupy będą również świetnym pomysłem, gdy chcemy zadbać o naszą sylwetkę zimą. W okresie zimowym, kiedy organizm naturalnie domaga się większej ilości jedzenia często przybieramy na wadze. Spowodowane jest to niską temperaturą powietrza. Daje to sygnał organizmowi, że zima jest czasem, kiedy powinniśmy zaopatrzyć się w większe ilości ogrzewającego nas tłuszczu. Zupa w takiej sytuacji to najlepsze wyjście z sytuacji, by jednocześnie najeść się do syta i nie przybrać niepotrzebnie na wadze.

Zupy dostarczają wielu składników odżywczych – a wszystko to dzięki różnorodności użytych w niej składników. W naszych zupach #eatme stawiamy na kasze, warzywa, mięso wysokiej jakości. Nie stosujemy wzmacniaczy smaku i sztucznych barwników czy dodatków. Wywary ugotowane na wysokiej jakości mięsie dostarczają witamin i ważnych składników odżywczych.

Co więcej może dać nam zupa?

Pamiętajmy, że zupy gotowe od #eatme to również wygoda! Zamawiając dania i zupy z terminem 21 ważności, bez problemu możemy rozplanować sobie nie tylko miesięczny budżet, ale również plan żywieniowy, który zadba o całą naszą rodzinę!