Kilka słów o nas

Kim jesteśmy?

Inspiracją do stworzenia Eat me były naturalne i zdrowe dania gotowe dostępne na rynkach zachodnich. Produkcja Eat me ruszyła na początku 2011 roku jako pierwsza tego typu w Polsce.

Założycielki marki, Anna Chwilczyńska oraz Agata Lubieniecka połączyły swoje siły, i dzięki doświadczeniom, które kształtowały we Francji oraz Wielkiej Brytanii mogła powstać marka Eat me.

Swoją przygodę kulinarną Pani Anna rozpoczynała od przygotowywania dań i posiłków obiadowych dla placówek szkolnych. Jednocześnie organizując catering eventowy.

W latach 2011-2013 roku swoją wiedzę gastronomiczną wykorzystywała jako Konsultant kulinarny serialu: "Przepis na życie", oraz w 2016 roku serialu "Na Noże".

Gdy w 2011 roku na Polski rynek Panie wprowadziły markę Ea tme wszystkie dania przygotowywały samodzielnie. Na początku istnienia, marka Eat me posiadała tylko cztery pozycje w swoim menu. Jednak ich jakość i smak wystarczył, aby marka Eat me rozwinęła się w przeciągu 12 lat do ponad 160 przepisów i ponad 30 dań w ofercie sklepu online!

 

W tym momencie nasza marka to kilkanaście milinów wyprodukowanych dań, dostawy na terenie całej Polski i wygodne pakiety w ofercie dań gotowych, a jej założycielka Pani Anna Chwilczyńska wierzy, że dania świetnej jakości stworzone z pasją i zaangażowaniem zmieniają życie na smaczniejsze i zdrowsze!